Zoeken
  • Peter Bauwens

Spaghetti 21 maart 2020 GEANNULEERD

Bijgewerkt: 16 mrt 2020

De ouderraden van De Vlinder en De Sprankel hebben het genoegen u, uw familie en vrienden uit te nodigen op een heerlijke maaltijd.


De opbrengst komt volledig ten goede van onze kinderen! Na aftrek van de kosten wordt de opbrengst gelijk verdeeld tussen beide ouderraden.


Gelieve vooraf in te schrijven:

- via een inschrijvingsblad dat de leerlingen mee naar huis krijgen

- of ineens via onze website op het inschrijvingsblad


Inschrijven kan tot maandag, 16 maart 2020.


Dit etentje gaat door in de refter van het BuSo Sint-Janshof. De parking is bereikbaar via het kruispunt op de N15 via de Nekkerhal.


Betaling:

- bij voorkeur via overschrijving op voorhand op bankrekening BE43 0016 8437 6001,

BIC GEBABEBB, van de ouderraad De Vlinder met vermelding van 'Spaghetti + naam (zoals vermeld op inschrijvingsblad) + klas'. Inschrijvingsbladen worden terug meegegeven naar school.

- of u bezorgt het volledige bedrag, samen met het inschrijvingsblad onder gesloten omslag aan de klastitularis van uw kind met vermelding van 'Spaghetti + naam (zoals vermeld op inschrijvingsblad) + klas'


Online inschrijven: klik hier


27 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Busvervoer vanaf 1 september 2020

Beste ouders Nog enkele dagen en dan starten onze leerlingen weer aan een nieuw schooljaar. De minister van onderwijs heeft owv corona beslist dat onze leerlingen van het secundair en het lager onderw

Volledige opstart nog niet mogelijk.

Beste ouders, Volgende week (van 2 tot en met 5 juni) verandert er in onze school nog niets. Omwille van de veiligheid, het busvervoer en ingewikkelde organisatie is een volledige opstart niet mogelij

Speelplein Mut de Muis

De zomervakantie staat voor de deur. Het schooljaar eindigt in ongeziene en bizarre omstandigheden. Maar ook de zomervakantie zal voor de meeste onder ons ‘anders’ zijn. Ouders zien een onzekere perio