Zoeken
  • Peter Bauwens

Pannenkoekenzondag 16 oktober 2022

Wij nodigen u vriendelijk uit op onze pannenkoekenzondag om met ons te genieten van een lekkere pannenkoek of een ijsje ten voordele van onze kinderen. We organiseren dit in de refter van “BuSO Sint-Janshof”, naast onze school. U kan parkeren op de parking van onze school. Om alles vlot te laten verlopen, vragen we u om het digitale formulier ingevuld terug te bezorgen, ten laatste op maandag 10 oktober 2022. Geef géén geld mee met uw kind. Je betaalt dit ter plaatse!

Kan je niet aanwezig zijn maar wens je pannenkoeken voor thuis? Je kan ook één of meerdere pakketten van telkens 10 pannenkoeken bestellen voor thuis. Deze worden op maandag 17 oktober 2022 meegegeven met uw kind! Deze dienen wel op voorhand betaald te worden. Gelieve dit geld dus wel mee te geven met uw kind! Heb je een gluten- of lactoseallergie? Noteer dit gerust bij de bestelling. Wij houden hier graag rekening mee.

Hartelijk dank voor Uw steun!

13 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven