Zoeken
  • Peter Bauwens

Bevraging: inkorten van de zomervakantie
Beste ouder


Vanaf het schooljaar 2022-2023 worden de schoolvakanties in Wallonië op een andere manier georganiseerd: de zomervakantie wordt ingekort en de herfst- en krokusvakantie worden verlengd. In Vlaanderen zijn er momenteel geen plannen om de organisatie van het schooljaar te veranderen. Minister Weyts wil wel weten of hier een draagvlak voor is. De VCOV gaat na hoe ouders hier tegenover staan.


Je kan je stem laten horen tot en met zondag 17 oktober 2021.


Na de herfstvakantie vind je de resultaten op onze website (bij de standpunten). We nemen ze mee naar de besprekingen in de Vlaamse Onderwijsraad en in andere adviesorganen waar dit thema aan bod komt.


Alvast hartelijk dank!

Het VCOV-team77 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Busvervoer vanaf 1 september 2020

Beste ouders Nog enkele dagen en dan starten onze leerlingen weer aan een nieuw schooljaar. De minister van onderwijs heeft owv corona beslist dat onze leerlingen van het secundair en het lager onderw