Zoeken
  • Peter Bauwens

Spaghetti zaterdag 23 maart 2019


De oudercomités van De Vlinder en De Sprankel hebben het genoegen u, uw familie en vrienden uit te nodigen voor een heerlijke maaltijd.

De opbrengst komt volledig ten goede van onze kinderen!

Gelieve vooraf in te schrijven via het inschrijvingsblad van de school. Inschrijven kan tot maandag 18 maart 2019.

Mensen van buiten de school kunnen contact opnemen via telefoon of e-mail (zie contactpagina).


28 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Busvervoer vanaf 1 september 2020

Beste ouders Nog enkele dagen en dan starten onze leerlingen weer aan een nieuw schooljaar. De minister van onderwijs heeft owv corona beslist dat onze leerlingen van het secundair en het lager onderw

Volledige opstart nog niet mogelijk.

Beste ouders, Volgende week (van 2 tot en met 5 juni) verandert er in onze school nog niets. Omwille van de veiligheid, het busvervoer en ingewikkelde organisatie is een volledige opstart niet mogelij

Speelplein Mut de Muis

De zomervakantie staat voor de deur. Het schooljaar eindigt in ongeziene en bizarre omstandigheden. Maar ook de zomervakantie zal voor de meeste onder ons ‘anders’ zijn. Ouders zien een onzekere perio