Zoeken
  • Peter Bauwens

Opendeurdag


Zaterdag 30 maart 2019 van 10.00 tot 13.00

Doel: de bezoekers een beeld geven van wat er met de leerling wordt gedaan.

Doelgroep: nieuwe ouders en professionelen en uiteraard onze ouders en leerlingen zijn welkom.

Lokalen zullen worden opengesteld. Via een te volgen wandelweg ontdek je zo de ganse school. Ons personeel is ter beschikking voor vragen en om toezicht te houden in de opengestelde lokalen.

Het oudercomité zal eveneens aanwezig zijn. Zij verzorgen ook een drankstalletje.


43 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Busvervoer vanaf 1 september 2020

Beste ouders Nog enkele dagen en dan starten onze leerlingen weer aan een nieuw schooljaar. De minister van onderwijs heeft owv corona beslist dat onze leerlingen van het secundair en het lager onderw

Volledige opstart nog niet mogelijk.

Beste ouders, Volgende week (van 2 tot en met 5 juni) verandert er in onze school nog niets. Omwille van de veiligheid, het busvervoer en ingewikkelde organisatie is een volledige opstart niet mogelij

Speelplein Mut de Muis

De zomervakantie staat voor de deur. Het schooljaar eindigt in ongeziene en bizarre omstandigheden. Maar ook de zomervakantie zal voor de meeste onder ons ‘anders’ zijn. Ouders zien een onzekere perio